Scenar terapija

Jūs esiet šeit: Home / Procedūras / Scenar terapija

Netradicionālās medicīnas metode, kas ir ļoti efektīva cīņā ar dažāda rakstura un lokalizācijas sāpēm, iekaisumiem, tuskām, stresa izraisītam problēmām, bezmiegu, ja ir nervu impulsu pārvades traucējumi.

Scenar terapijas pamatā ir Scenar ierīce, kuras darbības principi sakņojas austrumu medicīnas un moderno tehnoloģiju apvienojumā. Scenar rada mūsu nervu impulsiem ļoti līdzīgus energo impulsus, tie tiek projicēti uz ādas noteiktās zonās. Šos impulsus uztver mūsu nervu sistēmas receptori un kā informācijas vienību aizvada līdz muguras un galvas smadzenēm. Cilvēka centrālā nervu sistēma šo informāciju uztver un, atbilstoši tai, veic attiecīgas izmaiņas mūsu ķermenī.

Šīs terapijas laikā netiek nomākts simptoms, bet tiek meklēts problēmas cēlonis. Ķermenis tiek mācīts, stimulēts pašdziedināties. Terapija ir droša un nekaitīga, bez nepatīkamiem blakusefektiem.

Cilvēka ķermenim ir milzīgs, neapzināts potenciāls, lai savestu sevi kartībā, un bieži vien vajadzīgs tikai attiecīgs impulss lai tas notiktu.